Oddechowe badanie w kierunku Helicobacter Pylori

Witam . Mam pytanie lekarz skierowal mnie na oddechowe badanie helicobakter pylori o to wyniki Pre-Urea value: -24.22 Post-Urea: -11.11 Excess: 13.1 status: pozytywny . Niestety nie mam pojecia co oznaczaja te wyniki aktualnie przebywam w uk i bardzo bym prosila o pomoc. Katarzyna

Lek. Tomasz Budlewski

Wynik oznacza obecność bakterii. Proszę udać się do lekarza w celu wdrożenia odpowiedniego leczenia.