Odłamy chrzęstne blokujące kanał słuchowy

dzien dobry panie doktorze juz wczesniej pisalam ze jestem po operacji ucha rekonstrukcji bebenka ,teraz nie slysze i lekarze powiedzieli ze odlamy chrzestne blokuja kanal sluchowy i jest to nie operacyjne tez mam operowany szyjny odcinek kregoslupa,nerochirurg nalega na operowanie kregoslupa w odcinku ledzwiowym ,choruje na nadcisnienie .mam pytanie czy lot samolotem moze mi zaszkodzic. dziekuje za szybka odpowiedz

Za dużo tego na raz. Przepraszam, nie znam Cię dokładnie. Muszę Cię zbadać i dłuuugo porozmawiać. Operacja uszna nie jest przeciwwskazaniem do lotu samolotem. co do nadciśnienie i schorzeń kręgosłupa muszą wypowiedzieć się oni.