Odpowiednia dieta dla biegacza

Witam, mam 22 lata, waże 80kg i mam 176cm wzrostu. Trenuję bieganie średnio i długodystansowe. Trenuję 6 dni w tygodniu dość intensywnie, ale do tej pory bez odpowiedniej diety. Wyniki są średnie i chciałbym je poprawić używając odpowiedniej diety. Czy byliby Państwo w stanie rozpisać mi dietę dzięki której miałbym więcej siły i energii w trakcie treningów oraz w trakcie zawodów? Z góry dziękuję;)

Witam serdecznie!
Aby rozpisać prawidłową dietę należy przeprowadzić szczegółowy wywiad żywieniowy i zdrowotny, przeanalizować dotychczasowe nawyki żywieniowe i wykonać kompleksową analizę składu ciała.
Dlatego też bez wizyty w gabinecie dietetycznym nikt nie jest w stanie ułożyć Panu odpowiednio zbilansowanego jadłospisu.