Odpowiednia waga dla 14-latki

Witam! Mam 14 lat, 153 cm wzrostu i ważę 45 kg. Zastanawiam się czy to przypadkiem nie za dużo. Odżywiam się dość zdrowo i regularnie. Nie jem smażonych i tłustych rzeczy rzeczy, a słodycze w niewielkich ilościach. Moja aktywność fizyczna jest spora, jednak wciąż nie potrafię uzyskać wymarzonej figury.
14 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie :)
Twoja masa ciała jest jak najbardziej w porządku! Można by rzec, że idealna :) Trzymaj się zdrowych zasad żywienia, może jeszcze bardziej ogranicz słodycze, tłuste produkty mleczne, dosładzane jogurty i oczywiście fastfoody - jeśli jadasz :) Wzbogać dietę w warzywa i owoce. Wybieraj produkty pełnoziarniste, jak: kasza gryczana, makaron razowy, ryż brązowy, pieczywo razowe i Graham. I nie odchudzaj się, bo naprawdę masz odpowiednią masę ciała do stosunku do wzrostu :)