Odruch wymiotny podczas czyszczenia zębów

Witam, od jakiegos czasu podczas mycia zebow zbiera mi sie na wymioty, od paru dni podczas wyproznienia bardzo krwawie z odbytu, prosze o jakas porade

Witam,jeżeli szczoteczką dotyka się podniebienia miękkiego dochodzi do jego podrażnienia i odruchu wymiotnego. Natomiast krwawienie z odbytu wymaga natychmiastowej konsultacji gdyż mogą to być hemoroidy lub coś innego.Proszę niezwłocznie zgłosić się do poradni proktologicznej, gdzie pokierują dalszym Pana leczeniem.Życzę zdrowia, pozdrawiam