Odstawienie leków w przypadku dolegliwości trzustki

Witam, czy można odstawic takie leki jak: Proscar, Betalog, Omnic, Tritace i Crosuvo w przypadku dolegliwości trzustki - mylaza 99, lipaza 252,6.Dziękuję

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam. W sprawie stosowania wymienionych przez Pana leków proszę się skontaktować z lekarzami, którzy zalecili ich stosowanie. Leki te zostały podejrzewam przypisane ze względu na problemy głównie z układem sercowo-naczyniowym i problemami z profilem lipidowym, dlatego wydaje się celowa kontynuacja ich pobierania. Pozdrawiam