Agrofobia a odstawienie leków

Czy mogę odstawic sama Parogen który biore od kilku lat w zwiazku z napadami lęku i agorafobią?/rozpoznana/wczesniej brałam Promazyne ale dzieki Bogu po odstawieniu nic sie nie dzieje /juz 4 mce/ale jeszcze Parogen/1 tbl dziennie/moze to te leki spowodowały tyle plam na moich dłoniach??dziekuje z góry za pomoc i jakąś podpowiedz,bedzie mi lżej a z tymi wszyst,dolegliw.o które dzis juz pytałam przed chwilą NIE JEST MI LEKKO,ciagle też płacze nie mam juz od 3 mcy mies,dostałam Estr.i Prog.

Proszę koniecznie skontaktować się z lekarzem psychiatrą i psychologiem, nie tylko w kontekście odstawiania leku, ale także podjęcia psychoterapii. W leczeniu lęku i agorafobii leki są wspierające, ważne jest przepracowanie przyczyn lęku i nauczenie się bardziej adaptacyjnych form reagowania, a to można zrobić w psychoterapii.