Odwodnienie po posiłku

witam Mam od jakichś paru tygodni problem w odwodnieniem po posiłku. Zdarza mi się to raz lub 2 razy na dzień. Co mam z tym zrobić , do kogo się udać? Serdecznie dziekuję
ponad rok temu

Witam,
Szczerze mówiąc nie bardzo rozumiem, co oznacza "odwodnienie po posiłku". Jeśli chodzi o częste oddawanie moczu to może być to skutkiem spożywania pewnych, pobudzających diurezę pokarmów czy napoi. Jeśli chodzi o senność i spadek ciśnienia, to jest to w zasadzie naturalna rzecz po każdym większym posiłku. Myślę że najwłaściwszym rozwiązaniem będzie wizyta u lekarza rodzinnego i naświetlenie mu całości problemu. Pozdrawiam.