Ograniczony kontakt po rozległym wylewie

Moja mama jest 4 tygodnie po rozległym prawostronnym wylewie.Nic nie chce jeść i bardzo mało pije więc zalecone leki są wielkim problem w podaniu.Lekarz rodzinny nie widzi podstaw w podaniu wzmacniajacej kroplówki.Kontakt jest ograniczony, nic nie mówi wydaje z siebie tylko sylaby(na na na).Jak możemy jej pomóc?

Bardzo dobry jest Quinomit Profesora Enzmana w kroplach 3 x dzieninie po 4 krople doustnie. , telefon do jedynego dystrybutora na terenie Polski - Pani Dorota Krawczyk 503114313 proszę powiedzieć ,ze dzwoni Pani od dr Jerzego Bajko

Witam,

Sytuacja jest bardzo trudna. Należy dążyć, aby Pani mama się nie odwodniła i jej stan zdrowia nie uległ pogorszeniu z powodu niedożywienia. Proszę spróbować podawać posiłki zmiksowane, zapytać w aptece o preparaty wysokobiałkowe i wysokoenergetyczne. W razie braku możliwości podania leków, pokarmów, płynów doustnie zaleca się założenie przezskórnej endoskopowej gastrostomii (PEG) w warunkach szpitalnych.

Pozdrawiam