Opinia na temat leku Dificlir leczącego zakażenie bakterią clostridium difficile

Witam,proszę o opinię na temat leku DIFICLIR leczącego zakażenie bakterią clostridium difficile.Od ponad 2 miesięcy(po operacji zapalenia otrzewnej i leczeniu antybiotykami )mam biegunki (4 razy byłam leczona w szpitalu najpierw metronizadolem a póżniej wankomycyną, ale biegunki ciągle nawracają)Jestem już totalnie wykończona schudłam 20 kg. Jestem gotowa kupić ten lek byle tylko mi pomógł, pomóżcie proszę.

Witam. Działanie leku obejmuje zastosowanie w infekcjach wywołanych przez C.difficile w związku z czym, jeśli dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne jak najbardziej zalecam zastosowanie tego preparatu.