Opis mammografii i piersi z cechami włóknienia zaotoczkowo
Witam.Jestem po mammografi,co oznacza opis że piersi są z cechami włóknienia zaotoczkowo,czy powinnam zacząć się martwić? Proszę o odpiwiedź.

KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Nie ma powodu do niepokoju. Konieczna regularna kontrola ginekologiczna i wykonywanie mammografii. Warto rozważyć wykonanie USG piersi, które ma inną czułość w stosunku do mammografii i może uwidocznić innego rodzaju zmiany.