Opóźniony orgazm podczas stosunków

Witam. Mam problem z opóźnionym orgazmem. Często dochodzę dopiero po godzinie dwóch. Nigdy nie tracę wzwodu jednak przedłużający się seks jest męczący i po prostu nie mam już sił. Orgazm przychodzi dopiero gdy jestem totalnie wyczerpany. Seks mam urozmaicony ponieważ jestem biseksualny a problem jest niezależny od płci. Zawsze jest. Są jakieś metody na przyspieszenie? W pewnym momencie jest to już tylko walka o orgazm i jest męczące dla partnera/ki.

Tak są takie metody ,ale nie do opisania , ponieważ terapeuta musi wiedzieć więcej o panu -znać pańską historię seksuologiczną i znaleźć przyczynę tego stanu . Następnie czeka pana praca nad sobą . Prosze znależć seksuologa w swojej okolicy i jeśli zdecyduje się pan udać się po poradę. Pozdrawiam