Opuchlizna języka i jamy ustnej u mężczyzny

witam moj mąz ma poblem ma alergie lecz nie wiadomo na co od jakiegoś czasu puchnie mu warga pozniej cała twarz wyglad jak potwor był w szpitalu ale to tylko oddział wewnetrzny u na nas włocławku i nic nie stwierdzono kazano zrobić mu testy na pokarm i pyłki nic nie wykazało , a puchnie nadal obawiam się o jego zycie bo zczyna juz mu jezyk pochąć prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie ponownie udać się do lekarza lub szpitala. Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć.