Osłabienie po nieżycie żołądkowo-jelitowym

Witam. Mój dziesięcioletni syn dwa tygodnie temu przebył ostry nieżyt żołądkowo-jelitowy ( trafił do szpitala) -wirusówka. Teraz jest dobrze ale ma nagłe napady osłabienia z niską temperaturą 34,9 i zlewnymi potami. Co może być przyczyną?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Bez badania nie można nic powiedzieć.