Osłabienie związane z szybką utratą wagi u 53-latka

Od 4 -5 lat chudnę i słabnę cały czas WAŻĘ 85 kg ale bardzo dużo schudłem i osłabłem.Jestem ciągle zmęczony i cały spocony mokry wszystko co robię nawet nabranie wody do czajnika i położenie go jedną ręką tam gdzie ma stać sprawia mi trudność.LEKARZ RODZINNY twierdzi jeżeli waga nie spada to wszystko jest dobrze . Od 10 lat leczę się u Endykrynologa wynik TSH z 20 zmalał do 0.046 ponoć wynik TSH jest dobry.Na tą słabość fizyczną leczyłemsię przez 3 lata uPsychiatry ale niepomogłó .

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta kontrolna u specjalisty endokrynologa.