Trudności w utracie wagi pomimo odchudzania

Witam cały czas sie odchudzam mam 164cm wzrostu a waze 65kg nie mogę schudnąć co mam robić, palę rownież papierosy i pije alkohol zadko drinki co mam robić proszę o pomoc!

Witam serdecznie,

W tym momencie posiadam zbyt mało informacji na Pani temat aby ocenić jakie błędy pani popełnia i dlaczego nie widać efektów odchudzania. Z pewnością alkohol nie służy spadkom wagi ponieważ zawiera ,,puste kalorie'', które są odkładane w postaci tkanki tłuszczowej oraz przyczynia się do zatrzymania wody w organizmie. Nie pisze Pani nic na temat swojej diety ani aktywności fizycznej. Jeżeli byłaby Pani zainteresowana dokładniejszymi radami proszę opisać mi w mailu swój jadłospis - co Pani jada na dane posiłki, jakie są odstępy pomiędzy posiłkami, jak często jest alkohol, ile pije Pani czystej wody mineralnej na dzień itp. Proszę wspomnieć również o tym czy Pani ćwiczy czy prowadzi raczej siedzący tryb życia. Ja chętnie zerknę i przeanalizuje Pani dietę oraz wskażę ewentualne błędy w wyniku których byc może nie ma efektów odchudzania.

kontakt: joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Dzień dobry. Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem. Zapraszam na www.diet-coaching.xaa.pl Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska