Ospałość, smutek i problemy ze snem

Witam. Od kilku miesięcy, a może nawet i rok jest mi ciężko...i z dnia na dzień coraz ciężej. Jestem ospała, nie mam na nic siły, jestem smutna, mam 1 próbę samobójczą za sobą i się tnę. Czy to może być depresja? Nie mogę iść do psychologa z własnych przyczyn ale też już nie potrafię tak żyć. To jest okropne ! Nie dam rady tak dłużej ;(

Lek. Tomasz Budlewski

Tak możliwa jest depresja. Najlepiej byłoby udać się do psychiatry. Jeżeli nie jest to możliwe z jakiś przyczyn Proszę udać się do lekarza rodzinnego, lekarz na pewno doradzi co dalej można zrobić.

Lek. Katarzyna Szymczak

Pani objawy wskazują na depresję, radziłabym w miarę możliwości skontaktować się jednak z psychiatrą, odpowiednie leczenie i pscyhoterapia mogą poprawić Pani samopoczucie.
Pozdrawiam