Zapytaj lekarza

7 3 6 , 3 2 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Paniczny lęk przed staraością

Mam 41 lat i panicznie boję się starości.Oglądam się w lustrze i widząc zmarszczki popadam w przygnębienie.Boję się,że będę stara,nie będę sprawna fizycznie(uprawiam czynnie sport),wygląd starszych ludzi też mnie przygnębia,nie mogę pogodzić się z tym,że się starzeję.To już nabiera cech obsesji,nie potrafię cieszyć się życiem....
KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu

Rodzina dziecka autystycznego

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o rodzinie dzieci autystycznych.

Dzień dobry!

Strach przed przemijaniem jest naturalny i powszechny, dotyczy wszystkich ludzi. Jeśli jednak staje się nadmierny, obsesyjny, utrudnia normalne funkcjonowanie, odczuwanie szczęścia i spokoju - może stać się zaburzeniem. Jest to wskazanie do psychoterapii, która pozwoli odkryć przyczyny i mechanizmy nadmiernego lęku, a także będzie uczyć i wspierać radzenie sobie ze strachem, akceptację siebie i swoich zmian.

Pozdrawiam!

Psycholog, seksuolog i mediator rodzinny. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
0

Polecam wizytę u dobrego psychoterapeuty

Specjalista w dziedzinie medycyny estetycznej. Profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Medycznego w Warszawie, wiceprzewodniczący Programu Certyfikacji Lekarzy Medycyny Estetycznej. Członek Założyciel i Członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Laureat Certyfikatu Zaufania Pacjentów w Ogólnopolskim Plebiscycie Medycznym “Laur Pacjenta 2012“.
0

Polecam odwiedzić dobrego psychologa, można tez skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej.
Należy zgłosić się na konsultację, lekarz obejrzy stan skóry i dobierze odpowiednie zabiegi, jeśli będzie potrzeba, zleci odpowiednie badania.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy