Odczuwanie panicznego strachu przed wojną

Dzień dobry. Od czasu ostatnich wydarzeń politycznych, odczuwam paniczny strach przed wojną. Mam problemy z koncentracją, jestem zdołowana, często płaczę,. Nie cieszy mnie nawet zabawa z dzieckiem, ani oczekiwanie na mieszkanie, które mam dostać w lipcu. Jednocześnie obsesyjnie czytam wszystkie informacje i oglądam wiadomości. Boję się, że wszystko stracę.Proszę pomóżcie mi

Witam serdecznie, niestety jedyne co mogę Pani podpowiedzieć to skorzystanie z terapii poznawczo-behawioralnej bądź EMDR, która może w realny sposób, za pomocą konkretnych technik pomóc poradzić sobie z lękiem. Pozdrawiam, Monika