Pęknięta wątroba i niedrożność jelit po wypadku samochodowym a możliwość dalszego leczenia

Szukam pomocy,specjalisty chirurga który podjąłby sie leczenia 20-latki.Półtora miesiaca temu miała wypadek samochodowy na skutek czego miała peknietą watrobe.w tydzien po operacji stwierdzono u niej poddroznosc jelit,czego skutkiem były juz trzy operacje,miała wyciety metr jelita cienkiego,Po tzeciej operacji po dwóch dniach popekały jej szwy,potrzebna była kolejna operacja na ktorej znow wycieli kawałek jelita,po kolejnych dwóch dniach wystapiła goraczka i problemy z oddychaniem prosze o pomo

Ale w chwili obecnej na pewno stan pacjentki jest tak ciężki, że leży na oddziale intensywnej terapii - to w jaki sposób ma Pani pomóc jakiś obcy chirurg? Podaje mi Pani zbyt mało szczegółów, żebym konkretnie odnieść się do sytuacji klinicznej pacjentki (wyniki badań laboratoryjnych i obrazowych, opisy zabiegów operacyjnych). Ważne jest także bezpośrednie badanie pacjentki.

Witam, przykro mi, ale tematyka pytania wykracza poza kompetencje wynikające z mej specjalności (jestem urologiem). Proponuje zwrócić się o poradę do chirurga. Pozdrawiam RH