Picie alkoholu przy nerwicy i depresji lękowej

witam serdecznie choruje na nerwice i depresje lękową od 10 lat parę dni temu dostałem atak paniki leczę się psychiatrycznie przez jakieś 5 lat popijałem alkohol wiem że zle robiłem i mam teraz straszą panikę bardzo się boje że umrę że dostane zawał albo wylew czy coś mi się coś stać od paru dni nie dotykam alkoholu piłem dlatego ze zapominałem o lekach ---CZY JA UMRĘ--- ZE PIŁEM ALKOHOL

Rozumiem Pana lęki, ale w chwili obecnej powinien Pan się skupić na leczeniu przede wszystkim. Nie wiem, czy informował Pan swojego lekarza o problemie alkoholowym, jeśli nie - koniecznie proszę to zrobić. W porozumieniu z lekarzem proszę też rozważyć podjęcie terapii uzależnienia w odpowiednim ośrodku.