Picie wody a cukrzyca i kamienie

DZIEŃ DOBRY. CZY POLECIŁBY PAN, PANI DOKTOR PICIE WODY "DĄBRÓWKA" NA KAMIENIE I PRZY CUKRZYCY W JAKICH ILOŚCIACH I W JAKIEJ PORZE DNIA?

Woda "Dąbrówka" należy do wód leczniczych i stosuje się ją równie w zależności od przeznaczenia - normalnie 1-2 szklanki dziennie, a przy problemach z kamieniami nawet i więcej. Nie mniej jednak proponuję skonsultować to z lekarzem prowadzącym leczenie.