Pieczenie i ból podczas stosunku a prawidłowe wyniki cytologii, wymazu z szyjki macicy i badań krwi

Witam ! Od początku kiedy rozpoczęłam współżycie (około rok temu) odczuwałam pieczenie,ból podczas stosunku. Czasem było to bardzo silne, czasem mniej odczuwalne( mimo używania żelu intymnego) Brałam tabletki antykoncepcyjne, parę razy przechodziłam grzybicze zapalenie pochwy, które wyleczyłam. Miałam robioną cytologię,wymaz, badanie moczu oraz badania krwi. Wszystko wskazuje na to że nie mam żadnych problemów ze zdrowiem, nie wiem gdzie szukać przyczyny.

Witam! Jeśli bezpośrednie badanie ginekologiczne nie wykazało żadnych odchyleń od normy, być może Pani problemy wynikają z dyskomfortu natury psychicznej (nieodpowiedni partner, zbyt wczesne rozpoczęcie współżycia, strach przed ciążą, zbyt krótka gra wstępna).