Pieczenie odbytu a polip odbytu, szczelina, guzek wartowniczy i hemoroidy

Po wykonaniu rektoskopii lekarz stwierdził polipa odbytu (bad. histopat. nie wykazało zmian złośliwych) szczelina odbytu 1,5 cm , która odnowiła mi się powstał guzek wartowniczy i hemoroidy II stop.Leczenie poległo na stosowaniu czopków robionych na bazie cynku, maść dilitazem mnie uczula, posterisanu H. Teraz Pan doktor nie zapisał żadnych leków a ja cały czas odczuwam pieczenie przy końcu odbytu, ból promieniujący do krzyża i dyskomfort siedzenia zaczęłam stosować czopki z nagietka co dalej

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, koniecznie powinna się Pani udać do chirurga, który po zbadaniu oceni, czy to nawrót szczeliny odbytu, a jeśli tak, czy dalej stosować leczenie zachowawcze, czy nie rozważyć leczenia operacyjnego. Pozdrawiam.