Pierwsza wizyta u gnekologa

Jeszcze nigdy nie bylam u ginekologa. Czy podczas pierwszej wizyty pyta sie czy sie masturbuje itp? No i czy powinnam zgolic włosy łonowe idac do niego?

Nie trzeba zgolić włosów ale można - jak kto lubi. Ginekolog z reguły pyta kiedy był pierwszy dzień ostatniej miesiączki ? , czy miesiączki są regularne ? i czy były stosunki - bo od tego zależy rodzaj badania. Generalnie nie ma się czego bać