Pierwszy raz: czy zaszłam w ciążę?

Witam. Mam problem. Parę dni temu uprawiałam swój pierwszy raz z chłopakiem i się nie zabezpieczyliśmy. Sperma się nie dostała do środka, bo mój chłopak wyjął swojego czlonka ze mnie zanim miał wytrysk. Jest tego pewien na 100 procent. Nie wiem co mam robić, bo się troszkę obawiał, że mogłam zajść w ciążę. Okres zazwyczaj mam pod koniec miesiąca. Ostatnią miesiączkę miałam 22 lutego, więc teraz, żeby dowiedzieć się, czy mam okres, muszę poczekać aż do końca miesiąca. Boję się bardzo. Nie wiem co mam robić. Proszę o pomoc. Mam czekać do końca miesiąca, czy mogę coś na to poradzić, żeby dowiedzieć się, czy zaszłam w ciążę? Nie chcę iść do ginekologa, bo boję się, że rodzice się dowiedzą. Czy po prostu mam cierpliwie czekać, aż do końca miesiąca i zobaczyć, czy dostanę miesiączkę? Proszę o pomoc.

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie!
Błona dziewicza nie chroni przed zapłodnieniem. Wyjęcie członka przed wystryskiem też nie chroni przed zajściem w ciążę. Stosunek przerywany jest najmniej skuteczną metodą antykoncepcji. W czasie penetracji wydzialny jest z członka preejakulat, płyn zawierający plemniki mogące potencjalnie zapłodnić komórkę jajową.
W celu wykluczenia ciąży można wykonać test ciążowy po 14 dniach od daty zbliżenia.
Pozdrawiam.