Płaskostopie podłużne a ćwiczenia na siłowni

Kamil 30 lat mam plaskostopie podluzne czy moge wykonywac jakies cwiczenia na silowni nie obciazjac nog oczywiscie ??Czy to negatywnie wplywa rowniez na moje zdrowie??

Aleksander Ropielewski

Jak najbardziej, a przy odpowiednim doborze ćwiczeń, również ćwiczenia angażujące mięśnie nóg, chcociaż sugeruję raczej wykonywanie ćwiczeń bez obciążenia, wykorzystujących jedynie masę własnego ciała.