Podejrzenie wrzodów żołądka a przyjmowanie Omeprazolu

Witam. Podejrzewam z moich objawow ze mam wrzody zoladka. Na wizyte z gastrologiem musze dlugo czekac nawet do 4 miesiecy. Czy przez ten czas moge brac omeprazol codziennie (zalecil lekarz w uk) do czasu spotkania? Jezeli sa to wrzody to czy nic sie nie stanie ? One nie "pekna" ? Martwie sie a powiedzieli mi ze wizyty nie mozna przyspieszyc .. Pozdrawiam

- tak, oczywiście
Jezeli sa to wrzody to czy nic sie nie stanie ? One nie "pekna" ?
- jeśli będzie Pani przyjmowała omeprazol powinien on na pewno zabezpieczyć Panią przed ewentualnymi powikłaniami choroby wrzodowej