Podnoszenie ciężarów po operacji tętniaka aorty

Jestem po operacji tętniaka aorty jamy brzusznej i zastosowano mi implant stentgraftu Nellixdo tętniaka aorty brzusznej , jak ja mam siię zachowywać tzn ile kilogramów mogę udźwignąć i czy mogę wyprowadzać psa na smyczy, który bardzo ciągnie. DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM

Można spokojnie psa wyprowadzać na smyczy. Przeciętne obciążenia nawet do kg nie powinny mieć znaczenia. To sprawa indywidualna. Inny udżwig ma meżczyzna 100 kilogramowy a inny 60 kilogramowy. W każdym z tych przypadków skoki ciśnienia będą różne . Generalnie oszczędzający tryb życia i bez forsowania się. Żadnych fajek przy wyprowadzaniu psa.