Podróż z noworodkiem latem

witam chciałabym spytac czy z noworodkiem moge jechac w dłuższa trase do rodziny?az 500 km?jak zapewnic komfort maleństwu?szczególnie latem?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Tak daleka podróż zdecydowanie nie jest wskazana dla noworodka. Dziecko powinno skończyć przynajmniej miesiąc, by zakończyć procesy adaptacji. Przed takim wyjazdem warto także skonsultować się z lekarzem pediatrą, który oceni czy nie ma przeciwwskazań do wyjazdu.