Pomocy, chce schudnąć

Witam, mam na imię Marlena i chciałabym schudnąć, mam 50 kg na 149 cm wzrostu! Nie ma u mnie genetycznego tzn. moi rodzice i rodzina są chudzi! Nie byłam u lekarza, a mama się śmieje, że chce schudnąć! Mam fałdki, rozstępy i grube nogi boczki i brzuch obwisający.
KOBIETA ponad rok temu

Witam,

Nie napisałaś, w jakim jesteś wieku, ale z tego co piszesz Twoja masa ciała jest w normie. Jeśli jesteś w wieku dojrzewania odchudzanie jest dla Ciebie niekorzystne, ze względu na możliwość wystąpienia zaburzeń w rozwoju, ewentualnych niedoborów oraz zmniejszenia tempa przemiany materii.

Jeśli masz problem z tkanką tłuszczową w okolicy brzucha i bioder rozwiązaniem dla Ciebie będzie regularna aktywność fizyczna. Codziennie powinnaś ćwiczyć minimum 30 minut. Przykładowe ćwiczenia do wykonywania w domu znajdziesz na stronie www.abccwiczenia.pl.

Pozdrawiam.