Pora dnia na spożywanie siemienia lnianego

Zastanawiam sie nad tym aby zaczac pic siemie lniane, tylko problem z tym,ze nie wiem o jakiej porze dnia. Nie ukrywam ze mam nadzieje,ze moja waga sie ureguluje..ciagle walcze . kilka razy w roku zrzuce 4kg a za chwile ono wraca.. Nie che przytyc...chcialabym skorzystac z wlasciwosci siemienia nie tylko ze wzgledu na wage, wiem ze dzieki niemu mamy piekniejsza skore, paznokcie i wlosy. Dziekuje za odpowiedz !

Jeżeli Pani waga wraca cały czas do pewnego poziomu i nie jest Pani z tego powodu zadowolona to najskuteczniejszym postępowaniem będzie udanie się do specjalisty, który przeanalizuje jakie są tego przyczyny i pomoże dobrać prawidłowe rozwiązanie. Jeżeli ta Pani zdaniem zbyt wysoka waga jest w granicach normy to może się okazać, że dlatego Pani do niej wraca, że jest to Pani waga fizjologiczna, czyli taka w której organizm czuje się najlepiej. Jakiekolwiek jej modyfikacje nie są zatem ani skuteczne długofalowo, ani pożądane ze zdrowotnego punktu widzenia. Dlatego najlepiej jest w takim przypadku skorzystać z porady dietetyka, który będzie miał możliwość ocenić całokształt sytuacji żywieniowej.