Poważna zakrzepica żył głębokich oraz zatorowość płucna

Witam, pół roku temu przeszłam poważną zakrzepice żył głębokich, oraz zatorowość płucną. Płuca obecnie są czyste, noga(żyła) się rekanalizuje. Wykryto u mnie antykoagulant tocznia, jestem na xarelto 20mg, oraz noszę pończochę uciskową. Czy mogę lecieć samolotem na xarelto + apiryna 4 razy w tym tygodniu? Loty po 2h max, przy czym ostatnie dwa są po sobie. Wygląda to tak: niedziela 2h lotu, wtorek 1,5h lotu, piątek 1,5h lotu przerwa godzinna i kolejny lot 1,5h. Bardzo proszę o poradę.

Stosując leki oraz kompresjoterapię II klasy ucisku, może Pani podróżować samolotem. oczywiście zalecam jak najwięcej ruchu w samym samolocie. Pani młody wiek skłania do wdrożenia diagnostyki odnośnie trombofilii. Pozdrawiam.