Powiększenie ust u 26-latki

Witam, Pare lat temu (3 lata albo i wiecej) miałam zabieg powiekszenia ust kwasem od tamtej pory na wardze górnej od wewnętrznej strony mam takie dwa bomble. Sa one widocznie tylko jak przechyle Warge palcami. Chciałabym sie dowiedzieć czy fale radiowe by to rozpuściły? Czy tez trzeba użyć czegoś innego.

Dzień dobry,

Po tak długim okresie od zabiegu marne szanse aby fale radiowe w jakikolwiek sposób mogły pomóc. Najlepiej zgłosić się do lekarza medycyny estetycznej na konsultację.

Pozdrawiam serdecznie.