Powtórzenie kuracji maścią z nitrocardem na szczelinę odbytu

Witam. Mam pytanie co do szczeliny odbytu. W czerwcu zdiagnozowano u mnie tą przypadłość. Dostałem maść robioną z nitrocardem 2.0 %. Po miesiącu stosowania lekarz po wizycie stwierdził że jest już wyleczona. Ale po jakimś miesiącu pojawiło się to samo czyli pieczenie i swędzenie. Posiadam tą maść jeszcze czy mogę kurację zacząć jeszcze raz jak tak to ile można maksymalnie stosować tą maść. Stosowałem ją dwa razy dziennie rano po wypróżnieniu i na noc. Proszę o info. Czy będzie wizyta u lekarza.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zdecydowanie proszę nie leczyć się samemu. Sugeruję konsultację ze specjalistą, który dotychczas prowadził Pani leczenie. Lekarz potwierdzi diagnozę oraz wdroży właściwe leczenie.