Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę podczas stosunku w 11. dniu cyklu

Witam Mam pytanie. Mój partner ma 47 lat . rozbił ostatnio badania i ma ok 160 mln plemników w badanym preparacie. ja miesiaczkuje regularnie co 28 dni w ostatnim cyklu stosunek odbył sie w 11 dniu cyklu dzień po odczuwam bolesnośc jajnika ale objaw sluzowy był w 10 i 11 dniu cyklu z tym że nie był to typowy sluz owulacujny. Podczas stosunku pekła prezerwatywa ipytanie jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciązę

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w takiej sytuacji jest bardzo możliwa, jednak nie można tego jednoznacznie potwierdzić.