Prawidłowe wyniki RTG i tomografii komputerowej odcinka piersiowego kręgosłupa a silny ból kręgosłupa

miałem robione rtg i tomograf miedzy innymi odcinka piersiowego kręgosłupa i nic nie wykazało.Czy jest możliwe żeby nie wyszło a na rezonansie wyszło kompresyjne złamanie trzonu z obrzękiem górnej granicy blaszki.mam okropne bóle około kręgosłupa po obu stronach ,opasające.neurolog nie każe nic robić ani na rehabilitacje także .wizytę u ortopedy mam dopiero 20 listopada.jestem załamany bo tak naprawde nie wiem co robić.jest to stan po wypadkowy z 29 czerwca 2013 i cierpnie mi lewy bark i pali

Nie wiem jaki uraz Pan przebył?
Napisał Pan " okropne bóle około kręgosłupa po obu stronach ,opasające",
"cierpnie mi lewy bark i pali" - to wskazuje raczej na uraz kręgosłupa szyjnego i barków!
Przebyty URAZ, ale nie wiem na jakiej wysokości: szyja, kark, plecy, okolica krzyża?
Kręgosłupa jest długi i poszczególne badania : RTG, TK czy MRI, obejmują tylko poszczególne odcinki, a nie całość!

Badania RTG i TK kręgosłupa PIERSIOWEGO (?) czy innego odcinka?, nie wykazały zmian, tak zrozumiałam.

Badanie MRI ( ? którego odcinka kręgosłupa??) wykazało "kompresyjne złamanie trzonu z obrzękiem górnej granicy blaszki." , ale nie wiem którego kręgu!?
Badanie MRI jest bardziej precyzyjne i dokładniej obrazuje zmiany kostne i w tkankach otaczających!