Prężenie, stękanie i ulewanie u 6-tygodniowego dziecka

witam!jestem mamą 6 tyg.Antosia i martwię się bo od jakiś paru tyg.mały pręży się i stęka i robi się przy tym czerwony i ulewa mu się bardzo.Widać ze maluszka coś męczy,wybudza go ze snu co pare minut.Po zaleceniach pediatry podaję mu espumisan i protectis ale nic nie pomaga.Od dwóch dni dokarmiam go mlekiem bebilon bo wydaje mi się ze mały nie najada się.Bardzo proszę o pomoc jak maluszkowi mogę pomóc

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie ponownie udać się do lekarza pediatry. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.