Płacz, budzenie nocne i ulewanie u 3-tygodniowego dziecka

Witam, mam takie pytanie. Moje 3 tygodniowe dziecko często płacze, wybudza się podczas snu po 3,4 razy na 1h, często mu się ulewa i wydaje mi się że ma zgagę. A od 2 dni nie może się załatwić. Jest karmione piersią i dokarmiane mieszanką mleczną. A zaznaczę, że byłam z dzieckiem u lekarza i stwierdził że tak jest u noworodków. Bardzo proszę o pomoc dla mojego dziecka. Z góry bardzo dziękuje.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest stwierdzić przyczynę. Proponuję udać się do pediatry.