Ulewanie u tygodniowego dziecka

witam karmie piersia dziecko ma tydz ale niechce mu sie odbic ciagle sie ulewa boje sie zeby nie dostalo kolki.posze o porade

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ulewanie jest dość naturalne u tak małych noworodków i wynika z niedojrzałości przewodu pokarmowego. Jeśli ma Pani jednak jakiekolwiek wątpliwości dotyczące karmienia proszę skonsultować się ze specjalistą pediatrą lub położną środowiskową.