Zapytaj lekarza

7 4 2 , 5 0 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problem z fantazjami erotycznymi przyjaciela

witam mialam przyjaciela na poczatku bylo ok od pewnego czasu zaczol mi przesylac nagie fotki nawet w prezerwatywie z nasieniem nie iwem co otym myslec czy to jest normalne zachowanie i 3 dni jest normalny zachowuje sie o a po 3 dniach mu odbija i mnie ubliza izakancza ze mna gdzie powinnam sie zglosic z nim do lekarza prosze orade z gory dziekuje
KOBIETA, 45 LAT ponad rok temu

Nie bój się seksuologa

Proponuję zacząć od siebie. Ten pan stosuje przemoc psychiczną, a Pani nie potrafi sobie z problemem poradzić, szuka Pani pomocy w internecie.
Należy zacząć od ochrony siebie, warto zgłosić się do psychologa klinicznego, aby uporządkować sobie relacje "samej z sobą" oraz z "otoczeniem".
W Katowicach jest Poradnia Julia, gdzie przyjmuje doświadczona seksuolog i psychiatra, współpracująca z psychologami.
Opcją bezpłatną jest zamówienie sobie wizyty w Poradni Zdrowia Psychicznego. Sieć tych Poradni jest zwykle dobrze rozwinięta, nie obowiązuje rejonizacja ani skierowania, są okresy oczekiwania na wizytę, uzależnione od regionu.
Proszę dbać o szacunek do samej siebie, nikt nie ma prawa Pani ubliżać i stosować szantażu emocjonalnego.
Pozdrawiam i zachęcam do poszukania profesjonalnego wsparcia i pomocy, obawiam się, że sama, bez pomocy, będzie się Pani szamotać w bezradności i zamieszaniu emocjonalnym.
Pozdrawiam. JW, www.seksuologia.com, Poznań.

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Psycholog kliniczny, psychoterapeuta.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy