Problem z oddychaniem i potrzeba głębokiego oddechu

Witam Mam 24 lata i mam problemy z oddychaniem.Nagle potrzebuje gleboki oddech i to bardzo.Bardzo duzo potrzebuje tlenu...czy to moze byc spowodowane nerwica serca przez trudna sytuacje w domu czy moze przez picie kawy?

Proszę ograniczyć używki oraz skonsultować stan z lekarzem rodzinnym. W przypadku wykluczenia organicznych lub funkcjonalnych podstaw zaburzenia proponuję konsultację psychologiczną.

Witam. Problemy oddechowe przy nerwicy są dość częste ale picie dużej ilości kawy może je wzmagać. Proszę odstawić kawę na jakiś tydzień i sprawdzić, czy jest różnica. Pozdrawiam!