Problem z pierwszym stosunkiem seksualnym

Witam.Jestem z chłopakiem juz ponad rok i chciałabym przeżyć z nim swój pierwszy raz,on również jeszcze nie współżył, wiec to dla nad obojga będzie coś nowego.Zdecydowaliśmy się, że przyszła pora na coś nowego,właśnie na przeżycie pierwszego razu.Była gra wstępna "rozgrzalismy sie" i kiedy już miało do czego dojść,nie mógł we mnie wejść tak jakbym była zbyt wąska, ciasna.Nawet jak wkłada palec jest ból lekki, ale jest.Czy coś jest ze mną nie tak?Co mam zrobić,żeby współżyć?

Dzień dobry!

Początki życia seksualnego dla większości ludzi wiążą się z różnego rodzaju trudnościami, to naturalne. Proszę dać sobie czas, cierpliwość i cieszyć się z różnych form bliskości. Często pierwszy udany stosunek przychodzi spontanicznie.
Niewielki ból/ dyskomfort może być jednak naturalny i wiązać się z przebiciem błony dziewiczej.

Pozdrawiam!