Problem z przytyciem - usg OK, gastro-, kolonoskopia też OK. Krew - wyniki.

Witam. Od pewnego czasu pojawiły się u mnie problemy z ukladem trawienia, najczęściej sprowadzają się do przelewania w brzuchu (burczenie), zwłaszcza gdy kładę się na lewy bok, uczucie głodu, wrażenie, że po zjedzeniu nie wchłania mi się nic, bo niby czuję, że coś na żołądku leży, ale nadal czuję, że nie jestem najedzony. Bóle brzucha, niekiedy naprawdę ostre, na szczęście nie często, i już do tego się przyzwyczaiłem, parę lat robi swoje. I niby jest OK, ale jedno co mnie najbardziej denerwuje, to problem z przytyciem, 170 cm - 63 kg. Układałem dietę, dostarczanie 3000+ węglowodany, + tłuszcze i białko niestety nic nie daje. Czasami jem tyle, że czuję, że już przesadzam i obciążam organizm, wciągam jedzenie jak dobrej marki odkurzacz i lipa. Borykam się z tym od 3-4 lat. Badałem żołądek (gastroskopia - wynik OK), jelito grube też OK - bo coś podejrzewali, spędziłem tydzień w szpitalu, też OK. Ostatnio robiłem wyniki krwi, etc., bo mnie wysłali - przed i po glukozie, i przychodzę z nimi do Was, tutaj na forum. Mam nadzieję, że ktoś coś pomoże. WYNIKI POD LINKIEM: [img200.imageshack.us/img200/8310/oootrf.jpg]. Dziękuje bardzo za każdą wskazówkę i radę. Mężczyzna, 24 lata.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Niestety nie mogę otworzyć podanego linku z wynikami badań. Byłyby bardzo przydatne do właściwej interpretacji Pana problemu, prosiłabym więc o ich przesłanie.

Pozdrawiam.