Problem z radzeniem sobie ze stresem i wymioty podczas zdenerwowania

Od kilku miesiecy mam problemy i nieradze. Sobie ze stresem. A jak sie zdenerwuje to wymiotuje i dusze sie niewiem co mam zrobic czy powinnam isc do psychologa? Paula

Warto spotkać się z psychologiem i przyjrzeć emocjonalnej stronie trudności. Poradzenie sobie z podobnymi objawami jest jak najbardziej możliwe podczas psychoterapii.