Problem z utrzymaniem czystości u 16-letniego syna

witam,mam 16stoletniego syna ,to jest dlamnie krepujacy temat,ma on problem z utrzymaniem czystosci,po oddaniu stolca,ale i zdarza sie zepo dluzszym siedzeniu przed komputerem wstaje i cuchnie stolcem,krzeslo cale smierdzi,,on nie widzi problemu,ja nie wiem co mam juz zrobic,czy on nie umie podcierac tylka czy cos jest natury psychicznej,dodam,ze jest bardzo nerwowy,lekarz badal mu odbyt i ze jest ok,ale problem jest,niewiem co robic prosze o porade

Witam serdecznie. Trudno udzielić jakiejkolwiek porady. Może potrzebna jest szczera rozmowa w tym momencie.