Problem z wagą - jak sobie z tym poradzić?

Witam, otóż mam takie pytanie i szukam podpowiedzi. Trenuję boks od 3 lat, mam 18 lat, jestem mężczyzną ważę 82 kg i mam 1,74m wzrostu moja aktywność fizyczna jest duża trenuję 5 razy w tygodniu i chcę osiągnąć cel czyli 69 kg i tutaj jest moje pytanie jeśli wstaję późno, mam na myśli około 11 godz. rano ponieważ szkołę mam dopiero około 15 godz., to moje zapotrzebowanie kcal na pewno spadnie moglibyście mi może pomóc co mam jeść, jem przeważnie około 12 godziny :) P.S z góry dziękuję.

Witam.

Przede wszystkim powinieneś wiedzieć, że nasza masa ciała nie zawsze odzwierciedla faktyczny skład ciała, czyli ilość tkanki tłuszczowej. Mięśnie są 2 razy cięższe od tłuszczu, dlatego u osób trenujących mogą wpłynąć na dużą masę ciała. Z tego powodu nie powinieneś się przejmować zbyt wysoką wagą, która z pewnością wynika z masy mięśniowej. Możesz dokładnie to sprawdzić, udając się do dietetyka na wykonanie pomiaru masy ciała.

Pozdrawiam.