Problem z wydalaniem nerek

Badania urograficzne wykazało, iź nerki nie wydalają, urolog miał obejrzeć wynik, niestety termin wizyty miałam na wczoraj, ale z powodu przekroczenia limitów nie przyjęto mnie. Co robić w tej sytuacji? Boję się, że doprowadzę nerki do stanu, w którym potrzebne będą dializy.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się w takim wypadku znaleźć jednostkę gdzie limity jeszcze nie zostały przekroczone lub poszukać wizyty u lekarza prywatnie.