Problem ze snem u 26-latka

Mam problem ze snem valerin vorte , melatonina , kozłek lekarski , melisa , szyszka chmielu nie działają nie mogę spać od godzin wieczornych do wczesnych rannych zasypiam na dwie godziny przed wstaniem , a wstaje około 6,30 pracuję na akord jako brukarz nie mam jak iść do lekarza nie jestem ubezpieczony ani nawet kiedy i z czym bo jak mam wydać na lekarza 100zł to jest to dla mnie sporo ! proszę o pomoc ....

Witam,
przez internet bez odpowiedniej diagnozy nie bardzo można pomóc. Problem może mieć zarówno przyczyny medyczne jak i psychologiczne i bez wizyty u specjalisty nie można wdrożyć leczenia. Rozumiem, ze prywata wizyta to spory wydatek, chodzi jednak o Pana zdrowie. Proszę się więc zastanowić co jest dla Pana ważniejsze,
Pozdrawiam

Dzień dobry. Pana objawy dotyczące bezsenności wyglądają dosyć poważnie. Myślę, że nie obejdzie sie bez wizyty u specjalisty. Zachęcam Pana do wizyty u lekarza pierwszego kontaktu aby wykluczyć przyczyny fizyczne Pana bezsenności. Pozdrawiam.