Problem ze sobą po rozstaniu z kobietą

Mam kilka pytań roztalem sie z kobietą którą wciąż Kocham uciekalem w alkohol ale wiem ze to nie jest wyjście do pracy też odechciewa mi sie chodzić wynajolem mieszkanie i mieszkam sam najgorsze są noce spać nie mogę a rano jestem nie przytomny czy ja powoli bzikuje

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza